Водостоки

ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ

  Водосточные системы
Надійна водостічна система – найважливіший елемент конструкції даху. Її основне завдання – організувати відведення води з покрівлі.
При організованому водовідведення вода, що стікає з покрівлі, по жолобах відводиться до зовнішніх водостічних труб і оберігає фасад, цоколь і фундамент будинку від руйнування.
Найкращий організований водосток з покрівлі – це сучасні водостічні системи, укомплектовані всіма необхідними елементами, включаючи кріплення. Вибір круглої або прямокутної форми жолобів та труб, а також колір системи визначаються загальним архітектурним виглядом будівлі.

Водостічні системи провідних виробників

Водосточная система Profil ЛогоPROFIL Водосточная система Bryza ЛогоBRYZA Водосточная система Aqueduct ЛогоAQUEDUCT Водосточная система Ruukki ЛогоRUUKKI

Пластикова водостічна система PROFIL

Водосточная система Profil ЛогоПластикова водостічні системи ПВХ PROFIL ;призначені для відведення води з даху будівель та споруд будь-якого архітектурного планування. Елементи та деталі водостоку виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, що забезпечують підвищену пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ-випромінювання.
 
Водосточная система Profil Водосточная система ПВХ Profil

Переваги пластикових водостічних систем PROFIL:

 • зручність та простота монтажу;
 • стійкість до дії негативних зовнішніх факторів;
 • несхильність до корозії - стійкість фарбування елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби;
 • безшумність під час дощу.
Сучасний естетичний дизайн пластикових водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще ефектнішим та привабливішим.
Водостоки ПВХ Profil успішно пройшли низку випробувань на міцність при навантаженні снігом у зимових умовах. У районах, де можуть випадати дуже сильні снігові опади, необхідно застосовувати виключно сталеві елементи власників ринви та ринв, протисніжні дошки або сходи.

Системи водостоку ПВХ Profil виробляються у кольорах:

Profil Цвета

 

 

Пластикова водостічна система BRYZA

Девіз компанії BRYZA: «Здійснення очікувань наших замовників щодо техніки, практики та естетики»

Водосточная система Bryza

З 2004 року компанії Cell-Fast (Польща) створює водостічні системи BRYZA – надійну марку та продукт високої якості. Досягти такого результату допоміг глибокий аналіз уже існуючих систем, а також застосування інженерських знань, сучасних технологій та підкріплені багаторічним досвідом у переробці пластмаси – компоненти високої якості.
Виробник, однак, не забуває про високу якість своїх продуктів. Елементи виготовлені з ПВХ характеризуються невеликою вагою, погодостійкістю, стійкістю кольору, підтвердженою лабораторними дослідженнями та тестами старіння. Водостічні системи BRYZA повністю виправдають Ваші очікування як з технічного, так і з естетичного погляду. Естетика класичних форм, легкість монтажу, прокладне з'єднання, а також гамма шести кольорів у потрібних діаметрах дозволяють здійснити потреби практично будь-якого клієнта.

Bryza Цвета

Металева водостічна система АКВЕДУК (AQUEDUCT)

Водосточная система Aqueduct ЛогоНовинка 2011 року водостічна система «Акведук» — це елегантна та надійна система від спільного виробництва «Акведук ЛТД» та промислової Групи «Арсенал» — лідера українського ринку з виробництва покрівельних матеріалів з листової сталі. Крім Українського ринку, продукція підприємства експортуватиметься до Росії, Європи, США та Канади. Виробництво знаходиться на заводі промислової групи «Арсенал» з виробництва покрівельних матеріалів з листової сталі в м. Васильків, де встановлено сучасне, повністю автоматизоване обладнання з Фінляндії.
 

Водосточные системы Aqueduct Полиуретанове покриття «Грембо» — новинка на будівельному ринку України Ця інновація розроблена провідними спеціалістами найбільшого азіатського концерну «Донг Бу Стіл», який є провідним у регіоні у сфері своєї діяльності. А в сегменті виробництва забарвленої сталі концерн визнаний одним із світових лідерів з річним обсягом 450 000 т. Таке покриття захищає систему від корозії і має високу ультрафіолетову стійкість. Вся продукція ТМ «Акведук» із двох сторін захищена покриттям «Грембо». Товщина нанесення становить 50 мкм. Завдяки використанню інноваційного покриття, продукція може експлуатуватись без погіршення своїх характеристик не менше 50 років.

Повна гарантія надається на 20 років.

AQUEDUCT покрытие Грембо

Металева водостічна система RUUKKI

Металеві водостічні системи Ruukki вирізняються високою механічною міцністю. Деталі системи Ruukki виготовлені з оцинкованої сталі товщиною 0,6 мм із покриттям Plastisol або Pural з обох боків (100/100 мкм). Комплектуючі вироби водостічних систем Ruukki дозволяють змонтувати різноманітні конструкції збору та відведення води з даху будинку. Системи водостоків легко монтуються та не вимагають спеціальних навичок та знань.

Комплектующие изделия водосточных систем Ruukki
 1. Желоб водосточный;
 2. Угловой элемент;
 3. Замок на желоб;
 4. Заглушка желоба;
 5. Заглушка желоба;
 6. Угловой элемент;
 7. Выход из желоба;
 8. Колено;
 9. Водосточная труба;
 10. Крепление трубы (на деревянную стену и на кирпичную стену);
 11. Отвод (нижнее колено)

Водосточна система выпускається двох різних форм: з напівкруглими та прямокутними жолобами, і можуть бути різних кольорів:

Ruukki Цвета Виготовлена ​​на заводі RUUKKI система водостоку комплектує виготовлені з різних матеріалів покрівлі (металеві, м'які та черепичні) до працездатного комплексу з організованим відведенням дощових вод з покрівлі. Спеціальні гаки-заскочки, із зовнішнього боку водозбірних жолобів, не тільки фіксують жолоб, але й дозволяють легко здійснити його заміну або за необхідності легко прочистити жолоб. Кріплення для водозбірних жолобів та водостічних труб допускають теплове розширення. Деталі та вузли заводського виготовлення точні за розмірами, щільні та легко монтуються. Сформовані гладкими коліна труб зменшує скупчення сміття. Водостічні системи Ruukki виготовлені з гарячеоцинкованої, стійкої до корозії сталі з кольоровим покриттям Пурал завтовшки 0,6 мм з обох боків.

 

Most Viewed